Mai e putin pana la Ziua Nationala a Femeilor #PeToc Sarbatoreste cu FashionUp!

Mai e putin pana la Ziua Nationala a Femeilor #PeToc
Sarbatoreste cu FashionUp!

Pe 14 septembrie are loc o sarbatoare lansata in premiera in Romania de FashionUp.ro.

Magazinul online vrea sa le celebreze pe romancele care stiu sa fie frumoase si care revin din cand in cand la pantofii cu toc. Ziua Nationala a Femeilor #PeToc se sarbatoreste, pentru prima data in Romania, pe 14 septembrie.

FashionUp este un magazin romanesc de fashion, cu o prezenta de 6 ani pe piata online. In aceasta perioada, magazinul a vandut peste 100.000 de perechi de pantofi cu toc, iar 2015 este anul care le rasplateşte pe doamnele si domnişoarele iubitoare de acest model de incaltaminte. Eleganta si bunul gust al clientelor FashionUp se remarca si in cele mai populare categorii de produse: pantofii cu toc si rochiile.

De pe 1 septembrie, pe pagina de Facebook a magazinului, doamnele si domnisoarele au putut participa la concursuri zilnice pentru a castiga perechi de pantofi cu toc. Incepand cu 2 septembrie, bloggeri pot sa se inscrie in concursul care se desfasoara pana pe 13 septembrie, unde marele premiu consta in 12 perechi de pantofi cu toc.

Sustinatori ai campaniei sunt si Maurice Munteanu si Ana Morodan! Pe 14, toata lumea ies in strada, pentru ca FashionUp ofera vouchere de cumparaturi femeilor care sunt #PeToc.

Pentru doamnele care nu vor reusi sa ajunga la punctul de intalnire sau care nu sunt din Bucuresti, FashionUp.ro ofera reduceri timp de 24 de ore, pe 14 septembrie, la toate perechile de incaltaminte cu toc.

Aflati toate detaliile despre Ziua Nationala a Femeilor #PeToc de pe blog.fashionup.ro!

3 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Tocurile distrug vieti!
Ganditi-va la Nană Veta mergand cu tocurile pe camp sa pune cartofi. N-ar cadea? Nu ar putea muri?
Raspuns universal: BA DA

| OaiaNinjalău a răspuns:

Sincer. eu prefer tenisii...

| KamaSutra a răspuns:

Prefer teneșii...