| iuliand a întrebat:

Mai exista in Bucuresti Femei Adevarate? Daca da, ce activitati si unde isi petrece timpul liber o femeie de nota 10? Superba, Inteligenta, Singura si Independenta!

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Ok. Avem o femeie foarte foarte frumoasa, incredibil de frumoasa, care mai este si inteligenta, asa ca iti da niste replici de te lasa masca prin cunostintele ei, este independenta, deoarece se cunoaste foarte bine pe sine si singura, poate pentru ca e prea ocupata pentru o relatie sau nu a intalnit un barbat potrivit ei. Eu cred asa: daca ai fi un barbat superb, inteligent, singur si independent, ai avea probabil un fel de radar intern care sa iti spuna unde gasesti astfel de femei. Personalitatile asemanatoare se atrag.

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Probabil ca se ascund la biblioteca - eu am multe colege care sunt asa (sau, oricum, multe din calitati le intrunesc)

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Superba, inteligenta, singura si independenta nu e o femeie reala. Femeile superbe si inteligente iubesc si sunt iubite de barbati spuerbi si inteligenti.

eileen
| eileen a răspuns:

Sunt pe cale de disparitiehee hee