| RibbellaaInk a întrebat:

Mai mereu mi se exfoliaza unghiile! Urasc asta...ce trebuie sa fac? funda

Răspuns Câştigător
| Lorenuta2000 a răspuns:

E posibil ca corpul tau sa n-aiba destul calciu. bea lapte si nu te spala exagerat de des pe maini, doar cand e chiar nevoie.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Incearca sa le tii 5-10 min. in ulei de ricin caldut. Repeta aceste bai la unghii o zi da, una nu, timp de 2 saptamani. Ajuta la regenerarea unghiilor.

| Crucified a răspuns:

Ce-i cu bluza aia piţiponcească fosforescentă pe tine? Voi astea consideraţi că-i cool să ai bluze lăsate pe un umăr şi fosforescente? Mă cac în zdrenţele voastre de nici 2 bani.

| RibbellaaInk explică (pentru Crucified):

Hai sti ceva ...nu mai comenta!

| SaschaM a răspuns:

Sa ti le hidratezi zilnic. Citeste mai multe aici http://mypsychonails.blogspot.ro/......ls-so.html