| zambetcald a întrebat:

Maica mea ma innebuneste ca maine sa imi prind parul in doua cozi asa :
http://1.bp.blogspot.com/......y+143.JPG, desi nu il am decat pana la umeri?

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Si eu il am pana la umeri si asa mi.l prind mainehappy

| Patrăţel a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
doamne, sa se duca ea asa daca vrea si ii place asa de mult, esti destul de mare ( presupun) ca sa hotarasti singura ce porti/cum iti prinzi parul si etc;| daca nu vrei, nu vrei si gata.
btw, coafura e creppy rau.

| whatevernvm a răspuns:

O sa arati ca un caine.

| Jesss a răspuns:

Daca esti clasa a doua e ok, daca nu, nu, nu cred ca daca esti mai mare, mai e atat de paranoica incat sa te puna sa-l prinzi asa...

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Incearca sa discuti cu ia si sa o convingi ca nu-ti place asa si sa te lase sa iti faci parul cum vrei tu

| Isabella12 a răspuns:

Ii zici
-Mama te rog,o sa arat rau,si o sa se rada de mine, te rog lasa-ma sa mi-l prind cum vreau eu, e parul meu!