| anonim_4396 a întrebat:

Maine, 23 decembrie, e ultima zi de scoala. imi puteti da idei despre cum sa-mifac parul si cum sa ma imbrac, ca sa arat super? avem maine un fel de petrecere si vreau sa arat superb. multumesc. ve rog, e urgent

Răspuns Câştigător
| tranquilaaa a răspuns:

Parul impletit... poti sa-ti iei o bluza mai groasa ca sa tina caldura ca un fas dar sa nu se vada ca e unul si o pereche de blugi sau egari cu culoare de blugi si o caciulita mai trasnitawinking sper ca te-am ajutat kiaw

4 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Poti sa iti iei colanti cu imprimeuri si tocuri(cat mai ianalte si cu platforma), dupa aceea un tricou sau o bluza colorata(vezi ce poti asorta) si un bolero deasupra. Parul poti sa ti-l dai pe tot intr-o parte sa il indrepti/ondulezi si apoi sa il tapezi.

| MLSS a răspuns:

Blugi negri, cizme si un pulover frumosss [poatte cu o cureathinking vezi tu cum iti sta mai bine] si parul ori il indrepti cu placa ca asa fac si eu sau poti sa il ondulezithinking :*** succeees! nici eu nu stiu cum ma imbraccstraight face laughing

| Biencutsaaa a răspuns:

Pai parul ai putea sa ti'l dai cu placa, iar de haine nu stiu ce sa zic trebuie sa zici ce haine aiwinking

| maryem a răspuns:

In cele mai frumoase lucruri ale tale si incearca sa-ti faci parul dupa haine poti sa-ti faci parul ondulat sau dupa tinuta!