| AlexaSiAtat3 a întrebat:

Maine cum va imbracati? Fetele doar.
P. S si parul cum vil prindeti?

Răspuns Câştigător
| Flyn a răspuns:

Buna!
Eu ma imbrac simplu caci trec a7a: blugi,camasa, cravata, tenesi iar parul mi-l prind in coada.

4 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Eu imi iau niste blugi albastri deschisi, dar la moda, un tricou alb ca sa isi faca lumea o parere buna la inceput de an, dar tricoul stramt si niste convese negri.
Parul il indrept cu placa si il las desprins.

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Eu imi iau o camasa alba, o pereche de pantaloni albi, pantofi cu toc negrii(sa se asorteze cu parulhee hee)si o poseta alba, iar parul o sa mi-l intind si il las pe spate. Dar tu?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

O sa ma imbrac intr-un trening lalai si parul mi-l pun pe bigudiuri si mi-l prind la usa daca se poate!

| Jesss a răspuns:

Eu o sa port niste blugi deschisi la culoare, cu o camasa alba bagata-n pantaloni, sk8-ri si parul ori il prind intr-un coc mai rebel ori il las desprins tongue