| Anonim5566 a întrebat:

Maine, de Sf. Valentin, vreau ca la scoala sa se intoarca toate capetele dupa mine. Cum as putea face asta? Funda. Ps: sunt fatawinking

8 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Fa-ti un machiaj dramatic chiar daca esti fata, cu culori move ca sa iti iasa ochii in evidenta si imbraca-te mai frumos ca de obicei, poarta accesorii multe si mai mari si parfumeaza-te cu un parfum deosebit.Parul in vant!:p

| gingergirl1 a răspuns:

laughing
Daca vrei sa faci vreo "victima"imbraca-te si tu mai frumos, da-te cu mai mult parfum(nu exagera) si treci pe langa baieti si poarta-te natural!
Succes...la agatat!laughing

| inconscient a răspuns:

Aranjeaza-te mai mult ca de obicei, incearca o coafura noua, da-te cu un parfum mai tare, mai puetrnic, eventual de-al mamei laughing Si in primul rand : zambeste! Fii vesela si optimista, arata-le ce poti! Succes!

| Alecsander98 a răspuns:

Sa fi tu insati, altceva nu am ce sa-ti dau. Ps: ai primit un sfat de la un baiat

| Anonim5566 explică (pentru Alecsander98):

Ok, atunci e bine happy Asta fac oricim, prin urmare o sa fie bine happy

| abriella a răspuns:

Incerca freza asta:http://www.youtube.com/watch?v=9p5Ud2feLgU
sau :http://www.youtube.com/......ttp?/watch
poarta un parfum tare si alege sa porti ceva rosu sau roz, poate chiar o rochie si niste ciorapi roz sau rosi(sa se asorteze cu rochia)p.s. in general fi mai feminina!:)sper ca te-am ajutat

| Lukian_Andreea_1985 a răspuns:

Imbracate frumos un pic mai frumos de cat poate te imbraci de obicei fa-ti ceva diferit la par

| GheizarYx a răspuns:

Ai auzit de carte?laughing glumeam happy ...Imbraca-te si tu cu ceva mai la moda