| Bojthe a întrebat:

Maine dupa scoala voi merge intr-un oras vecin( 20 km merg cu trenu`) pentru a face poza. Problema e ca nu apuc sa mai merg acasa. Imi voi lasa ghiozdanul la cineva. Cum sa ma imbrac ca sa arat bine la poze?
funda

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Auzi fata. Fii tu insati, nu te mai machia sau ceva de genu`. Pur si simplu ramai cu o bluza care iti sta bine, pantaloni stamti (pe picior), balerini, cercei mai faini si atat.
Fara machiaj, strica ochii, ca sigur nu esti de 15-16 ani ca sa incepi cu fardurile.

| AliceIDK a răspuns:

Sa te fardezi, culori pastelate
Sa iei niste blugi ( ceva stramt ) sau daca ai, pantaloni vargati
Iti prinzi parul intr-o coada de cal sau il lasi liber
Iti pui o bentita ( daca e liber parul ) colorata sau simpla
Pantofii cu sclipici sau negri
Bluza cat mai sexy, neagra cu rosu sau alta bluza
Daca vrei sa ai bluza negru cu rosu, du-te acum cat mai ai timp la un magazin!
Te pup si multa bafta la poze!