| rebeccachocolatemilk a întrebat:

Maine ma duc la o nunta si vreau sa arat super. mama mi-a cumparat 2 rochii : una neagra, mulata si una alba, tinereasca. pe care sa o aleg? p. s : am 16 ani.

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Cea alba. Rochita neagra o poti lua cand iesi seara in club.

| HypnoticPoison a răspuns:

Alege-o pe cea care iti sta mai bine:d.Sau te poti schimba si asa le iei pe amandoua:d. Ia prima data rochia alba si dp aceea cea neagra. Incearca la rochia neagra sa iti pui niste manusi lungitongue arata bine (iti zic din experienta)

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Eu as zice cea alba tinereasca pentru varsta ta happy

| Barbiiiiee a răspuns:

Cred ca mai ideal pentru o nunta ar fi rochita alba:X...Si pentru varsta ta la fel.tongue.

| BiaRawr a răspuns:

Pai alege in ce te simti bine, si alege rochia care se potriveste si cu accesorile tale [ in caz ca iti pui] si cu pantofii.
Sunt sigura ca amandoua arata bine.
Bafta :*

| Haiducuuuu a răspuns:

Alba tinereasca:*