| imscared a întrebat:

Maine ma duc sa imi fac piercing in limba la un salon.Intrebarea mea este urmatoarea:Cu ce pot sa ajut pentru a se vindeca mai rapid? Va rog fara raspunsuri de genul nu-ti pune, vei regreta,... stiu toate riscurile si totusi inca imi doresc sa imi pun.

Răspuns Câştigător
| MariaO a răspuns:

In primul rand stiu ca nu ai voie sa mananci lactate o perioada. Nu ai voie sa te joci cu el pe dinti si nici sa manaci lucruri foarte tari, macar cateva zile. Cel care ti-l va face iti va spune mai multe. Daca uita sa iti spuna, nu ezita sa il intrebi. happy Bafta!

1 răspuns:
| Lovely04 a răspuns:

Nu poti sa ii faci nimic sa se vindece mai repede ...Am avut si eu si tot asa vroiam sa se vindece mai repede...o sa iti cada o pielita de sub limba singura chesti sa nu mananci lactete iti fac rau in special iaurtul. Pt inceput ai putea sa iti pui un pircing lipit de limba sa nu te poti juca cu el o sa te doara prima saptamana si daca te mai si joci cu el nu e tocmai bine, o sa ai limba foarte umflata si primele zile daca o sa fi la scoala si o sa trebuiasca sa citesti ceva o sa vorbesti putin aiurea :d Sper ca te-am ajutat