| mihaeladaria23 a întrebat:

Mâine o să merg să îmi fac șuvițe și scalpul îmi e puțin murdar. Ar trebui să mă spăl pe păr sau e recomandat să îmi fie curat părul înainte de vopsit?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Te speli pe cap. Nu așa este normal?

| mihaeladaria23 explică (pentru gabicoo):

Am auzit pe cineva zicând ca înainte de vopsire e recomandat să îți fie scalpul puțin murdar ca să fie protejat sau ceva la modul

| Giulia911 a răspuns (pentru mihaeladaria23):

Curat,ca de la sebum nu se prinde vopseaua bine

| Andreeaalexandra1233 a răspuns (pentru mihaeladaria23):

Poți merge și cu părul puțin gras Mihaela nu e problema pentru că oricum îți vor spala parul!☺️

| ReddY25 a răspuns:

Normal că trebuie spălat

| ioana748 a răspuns:

Il poti spala superficial.

| ioana748 a răspuns (pentru ioana748):

Chiar daca se spune ca fiind nespalat este protejat de acele substanțe chimice, mai ales la decolorat.
Ar fi trebuit sa ti recomande coafeza.
Insa eu l as spala cu putin sampon si balsam in seara asta.
Sa ti iasa ce-ti doresti,❤️

| Yaesmin a răspuns:

Spală-te dacă-s șuvițe!