| Beiiuka a întrebat:

Mama imi spune ca daca ma dau mult cu rimel imi vor cadea genele straight face e adevarat?[ma dau in fiecare zii. si ma dau cu destul de mult.thinking ] fundita

Răspuns Câştigător
| PinkY a răspuns:

E normal ca orice tip de machiaj sa aiba anumite efecte, dar nu chiar atat de puternice. Incearca totusi sa foloseste Demachiant nutritiv pentru ochi, cu bumbac si B5 de la Elmiplant. E foarte bun pentru ingrijirea genelor :*

11 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

Are dreptate!
Sau, daca vrei sa-l folosesti in continuare, poti alege sa te dai foarte putin, dar cu conditia ca seara sa te demachezi.

| ZEU93 a răspuns:

Cred ca glumeste big grin

| no1cares a răspuns:

Asa zice si mama
dar e adv cad...
mai ales cand te stergi :-s

| Incubus a răspuns:

Nu stiu sa iti raspund dar daca iti cad te rog sa ne anunti si pe noi ca sa stim pe viitor, mersi

| CaitlinSk8girlxD a răspuns:

Nu stiu.sigur.dar.dar.nu.e.sanatos.sa.te.dai.cu.prea.mult.rimel.renunta.si.tu.la.el.o.perioada.si.dupa.poti.incepe.iar! Sper.sa.nu.fie.adevarat.succes.

| assa a răspuns:

Nu draga stai linistita ca si eu ma dau in fiecare zii. dar ia gandeste.te. nj daca o sty pe Cornelia. cea care danseaza pe manele. aceea are tot timpul genele cu rimel si extreeem de mult. ei de ce nu i.au mai cazuut?laughing deci tu date in continuarehappy

| εʟεпα a răspuns:

Da

| bianca9422 a răspuns:

Intr-adevar iti mai cad genele cand te demachezi dar nu in halul in care sa ramai farawinking

eu ma dau cu rimel din cls a 6-a si inca mai am gene laughing

| SerenaCRK a răspuns:

Da,îţi cad.dar crede.mă ca nu o să ajungi fară gene.Demachiază.te seara şi ai grijă în timpul zilei să nu te freci la ochii, pentru e foarte posibil să îţi cadă atunci.

| pryncesSs a răspuns:

La fel imi zice si mie mama chatterbox!
dar eu ma dau cu rimel din cls a5`a laughing iar aqu sunt a 7 :d. si inca am gene
dar te poti da cu ulei de ricin pe gene pentru ati creste mai repede sau pentru a le avea mai dese! :*
funda puppy dog eyes >?

| Paulla a răspuns:

Eu folosesc in fiecare zi. N-am nici o problemă.
Depinde de calitatea rimelului şi a demachiantului.