| dedfgv a întrebat:

Mar tenta sa-mi iau fondul acesta de ten http://www.avon-shop.ro/......shmere.jpg dar nu stiu daca mi s-ar potrivi...eu am tenul mizt(gras in zona T)si am destul de multicele chestii de acoperit...lati incercat ?cum vi s-a parut?v-a placut?

2 răspunsuri:
| hunea a răspuns:

Eu am si imi place mult de tot il cosider cel mai bun de la avon.are o consisstenta cremoasa se intinde usor.seamana destul de bine cu afiniton de la maybelline.eu zic ca e bun

| iolanda_4444 a răspuns:

Ce anume ai de acoperit?
Daca ai pete sau cosuri iti recomanda sa le acoperi cu un baton corector in prima faza.