| BruneTTe a întrebat:

Masca Kallos cu placenta, cu lapte sau cu morcovi [ Carota il cheama thinking ]. Ce ati folosit? Ce v-a placut cel mai mult?
Sunt atat de laudate mastile de la Kallos pe net ca am zis ca nu strica sa incerc si eu una + ca e si foarte ieftina [ o cutie mare e doar 11 lei ].

Răspuns Câştigător
| o0Adri0o a răspuns:

Hei happy. Eu am folosit mult timp masca Kallos cu placenta si e foarte buna, am fost destul de multumita de rezultate. Sper sa te ajute si pe tine. :*

2 răspunsuri:
| Gabriela2011 a răspuns:

Masca Kallos cu placenta e f buna. Iti face parul moale si matasos, daca ti-l intinzi cu placa nu ti-l mai arde si se mentine drept. Dar sa stii ca in magazine este mai scumpa este in jur de 20 lei dar merita, cutia are 1 kg.

| Love96_3971 a răspuns:

Eu una nu am incercat, dar alte cunostinte da. big grin am auzit ca sunt foarte bune.