| TheCrab a întrebat:

Mentionez ca sunt fata si intru in clasa a8a. port ochelari de vedere si ma gandeam sa imi pun lentile la ochelarii de tocilar : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&biw=1024&bih=673
credeti ca profesorii o sa comenteze?
o sa fiu luata peste picior de colegii mei?
ce sfat imi dati?:)

Răspuns Câştigător
| Ramona_6895 a răspuns:

Mie una imi plac love struck. Sunt frumosi, la moda. Si acum majoritatea poarta ochelarii nerd fie de soare fie cu lentile transparente. Te pup :*

1 răspuns:
| alexandruursu a răspuns:

Ewww, i-ati niste lentile roz de contact sau ochelari de alien sigur vei straluci