| RoxiiIoana a întrebat:

Merg blugii albastri deschis cu adica si negri? Cu ce culoare de tricou mergem combinația?

Răspuns Câştigător
| Tpufan123 a răspuns:

Daca "adica" sunt negri blugi albastri, merge un tricou alb, mie alea imi plac, sau orice pastel găsești. Am citit la nike ca sa poarta anul asta pastelul. nu stiu si fii atenta daca "adica" sunt complet negri sau au si alb sau alt ceva! Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Ar merge cred, depinde de model.Iti recomand un tricou negru daca adidasii sunt negri.Prea multe culori diferite strica aspectul.

| Savina23 a răspuns:

Blugii albastri merg perfect cu un tricou alb, crem sau gri.