| anonim_4396 a întrebat:

Merg bocancii cu o helanca si pe deasupra o bluzita in dungi mai lunga peste posterior plus jeansi negri?

3 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Poti sa porti linistita bocancii cu blugi skinny! sunt super!

| Anonima_2658 a răspuns:

Greu de zis
depinde foarte mult de culori.
daca jeansii sunt negri, ar merge cam cu orice, dar important e daca helanca merge cu bluza-depinde ce culori au si de ce dungi are bluza
dar in general ar merge din ce zici tuhappy

grija insa daca bocancii[ghetele] sunt stilu ala "badaran" si pantalonii sint stramti.nu prea mergewinking...

sper ca te-am ajutat.
si bafta in continuare cu hainele- mie una mereu imi dau batai de caphee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca jeansi nu sunt stramtii si sunt largi merge cu helanca si atat
te sfatuiesc sa nu-ti iei bocancii la jeansi stamtii vei arata ca motanu incaltat happy tongue