| LoVeRainbowAnDmUsic a întrebat:

Merg in liceu si nu stiu ce sa imi iau intre ghiozdan(daca da vreau niste idei ce gen is la moda anul asta) si geanta.:]. cel mai bun raspuns dau Vot.

Răspuns Câştigător
| monilove a răspuns:

Eu zic ca depinde cu ce te imbraci, conteaza foarte mult. Daca ai tenisi sau incaltari mai lejere poti sa-ti iei ghiozdan, insa daca esti imbracata mai elegant eu spun ca o geanta este esentiala.Eu iti propun sa te uitu dupa o geanta casual sa mearga cu orice, poate vreo culoare mai accesibila:negru gri maro.depinde ce haine ai mai multe.Succes!:*:*

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Eu as alege geanta,e comoda, e draguta, e stilata...etc

| Rico_1149 a răspuns:

Am auzit foarte multi care mi-au spus frate esti naspa mai vii inca cu ghiozdanu... mai bine iti cumperi o geanta e mai eleganta si mai usoara big grin Deci raspunsul meu este Geanta de preferat Adidas, Puma si Nike cele mai rezistente big grin Noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geanta

| llucixxl a răspuns:

Ești la curvăraie în club, sau în instituția publică numită "Școală"? Bătrânul ghiozdan.

| Mimi_6217 a răspuns:

La liceu nu prea se mai poarta ghiozdane(nu prea sunt de bun gust) eu ti-as recomanda sa-ti iei o geanta(asa vei fi mai la moda)winking