| AndreeaRullz a întrebat:

Merg la o nunta azi.Sa ma machiez inainte sa merg la coafor?

10 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

Nu... te poti machia acolo cu fardurile tale nu o sa zica nimic ca nu sunt proprietatea lor
uite niste machiaje de vara dragalase:http://www.machiaje.pentrudame.ro/......e-vara.jpg
pe acesta il ador:http://www.casanuntilor.ro/galerie_foto/1468/IMG_0727-1.jpg
so pure i love it
Bafta si grabestete!
primesc fundita te rog?

| kiss1 a răspuns:

Eu zic ca nu, du-te la coafor intii si apoi o sa te machiezi.(parerea mea)!

| candycarrie a răspuns:

Nu te machia inca pentru ca machiajul trebuie sa fie proaspat facut inainte sa mergi, ca sa tina cat mai mult la nunta >big grin

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Dupa ce vii de la coafor!

| m77 a răspuns:

Nu te machia
las-o pe cand te intorci acasa. oricum machiajul il porti pana dimineata. tenul absoarbe ce pui tu pe piele. cu cat mai tarziu, cu atat machiajul tau va arata mai mult timp bine.
distractie placuta!

| Alex_2741 a răspuns:

Eu sunt baiathee hee dar parerea mea e sa te machezi dupa ce vii de la coaforhappy. Dar daca gasesti coafor si sunt sigur ca gasesti unde te poate machia in timp ce te face la par ar fi mai superhappy. succes si distractie placuta

| Led a răspuns:

Nu e mai bine dupa ce te duci la coafor.machiajul e sensibil si cine stie...

| alexxandra a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu o faci pentru ca afara este cald iar daca transpiri iti va curge rimulul(daca folosesti).

| laurika15 a răspuns:

Macheaza-te dupa ce vii de la coafor, pentru a putea sa iti faca parul
calumea.