| Jinny a întrebat:

Merge sa-mi vopsesc parul albastru inchis fara sa-mi-l decolorez? Precizez ca parul este brunet.De pe ce site sa iau si care nuanta de albastru sa aleg ca sa-mi iasa un albastru inchis? Heeelp:3

3 răspunsuri:
| bloodyflower a răspuns:

Am avut parul albastru inchis.happyNu ii asculta pe ceilalti! Fii originala daca vrei.Dar din pacate este greu sa-ti vopsesti parul aceasta culoare peste brunet.Este chiar imposibil fara decolorare. Insa o nuanta superba de albastru inchis este la kallos.Succes!

| Alllllexandra a răspuns:

De ce ai vrea sa-ti vopsesti parul albastru inchis?laughingin fine sigur vrei sa demonstrezi ceva.