| Rock567 a întrebat:

Merita sa ma pensez la salonul Maria Pauna tinand cont ca pensatul este 100 de lei?

7 răspunsuri:
| llliii a răspuns:

Clar nu se merita laughing mai bine iti iei tu ceva de banii aia care sa iti foloseasca :*

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Și ce? :o.
Nu se merită!
Încearcă în altă parte.

Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEeEe?!

Si 30 e mult.

Mergi la alt salon mai ieftin dar cunoscut ca nu se merita acolo!
pa-pa

| Weider a răspuns:

E exagerat, eu cand m-am pensat a costat doar 6 lei, incearca in alta parte. Sau intreaba pe prietenii tai.

| Azazea a răspuns:

Nu merita deloc lol

| BeautifulAngelOana a răspuns:

E cam mult 100 de lei avand in vedere ca trebuie sa te pensezi o data pe luna! Mi se pare cam mult!

| Deniiidk a răspuns:

Eu ma pensez cu 10 lei la un salon bun! Deci iti zic ca nu merita sa dai atatia bani pentru un pensat happy