| Andreea20000 a întrebat:

Merita sa-ti mai cumperi balerini avand in vedere ca este deja septembrie?

17 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles,mai ales că s-a anunțat că luna septembrie va fi foarte călduroasă!
Baftă!

| Alyra a răspuns:

Da,se merită. Din 2 motive:
1. Sunt drăguţi şi chiar se poartă şi toamna, chiar dacă e... puţin mai frig
2.De obicei sunt la reduci la final de sezon.hee hee
O zi bună!

| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Bineinteles ca merita.
Pt ca nu o sa ploua in fiecare zi, si nu te lua dupa bodganworld pentru ca nu va ninge lunile asteawinking
Si nu va fi nici cald si nici frigwinking
Merg balerinii.
Eu mai am vreo trei perechi in stare buna [ vara asta s-au facut praf ], si ii voi purta la scoalawinking
Cand ploua, adidasi, botine.
Succes!

| Aly28 a răspuns:

Buna,da sigur ca se meritahappy afara e inca vreme frumoasa, luni incepe scoala si ai nevoie de o pereche de balerini noi oricum, parerea mea.
bye

| pryncesSs a răspuns:

Toamna se poarta balerini straight facetongue.

| OnlyGirl50 a răspuns:

Buna Andreea!
Ar trebuie sa iti cumperi o pereche de balerini pentru ca sa te incalti cu ei la scoala... Daca te incalti cu altceva la scoala, ei bine nu-ti mai cumpara balerini pentru ca ai dreptate - vine toamna si in plus vor incepe ploile / Succes in a lua o decizie corecta

:*:*

| Crisstina a răspuns:

Eu spun ca merita. inca se mai pot purta balerinii. si ii mai poti purta si primavara/vara viitoare.

| karrry9999 a răspuns:

Da de ce nu

| ゲオルギ a răspuns:

Evident! De ce nu?

| bogdanworld a răspuns:

Nu, afara deja a inceput sa ploua, la munte deja a dat bruma, in cateva zile incepe sa ninga happy la anul poate se poarta altceva, alte modele, sau nu mai sunt la moda balerinii (m-as mira asta big grin )

| LollyPoop a răspuns:

Da! Afara inca nu a inceput viscolulhappy si ori ce fata trebuie sa arate bine chiar aca plouawinking.

| ѕєñσяιтα a răspuns:

Da

| Priiincesss95 a răspuns:

Eu cred ca nu se merita adica ii porti doar luna septembrie si la anul` vor fi demodati,mai bine iti iei altceva cum ar fi o pereche de basketi, adidasi, pantof.
Multa bafta.

| emega a răspuns:

Eu zic ca merita.
Chiar zilele trecute mi-am cumparat o pereche de balerini draguti cu model floral. Poti sa ii mai porti inca o luna, maxim doua si daca vremea se mai raceste, mai pui un dress, ceva.
Si ii poti purta si la vara!
Sper ca te-am ajutat! happy

| mistery01ro a răspuns:

Pai. intrebarea ta contine si raspunsul... happy

| LoVe_4024 a răspuns:

Eu zic ca mai bine iti iei o pereche de tenesii pentru ca nu va mai tine mult vremea frumoasa si deja a inceput sa ploua

| bbiibb a răspuns:

Da se merita >; d< acum depinde si de gusturile tale si de cum te simti bine in fiecare lucru la timpul lui >; d