| ßiαηċα a întrebat:

Metropolitan sau Avon? De ce Metropolitan si nu Avon? De ce Avon si nu Mertopolitan?

Răspuns Câştigător
| georggyy a răspuns:

Avon deoarece au produse super bune! Am incercat pana acum aproape toate produsele ( geluri de dus, creme, machiaje, oje, etc.) si crede-ma ca nu am nici un regret!
Intr-adevar, unii spun ca produsele Avon nu sunt bune chatterbox dar depinde de organismul fiecaruia, de exemplu fondul de ten ( oricare de la Avon ) nu este la fel la tenul oricarei persoane, parfumul, depinde de ph pielii, si de aceea variaza produsele de la un caz la altul. In scoala mea sunt o gramada de reprezentanti laughing la fiecare clasa gasesti cate un reprezentant happy pana si pustoaicele din clasa a 5 a isi cumpara produse de la Avon!
Prietenilor mei de asemenea la plac Avon, si recomanda oricui!
In plus, Avon e o firma foarte cunoscuta in lume! Are si reclama la TV:devil)

Metropolitanthinking mii se pare asa o copie Avon big grin, si produsele noi sunt gen Avon, putin schimbate tongue

Deci, eu iti recomand prosusele Avon :X ceau:*

9 răspunsuri:
| Me,myself & I a răspuns:

Eu sunt reprezentanta metropolitan si pot spune ca produsele sunt destul de bune la preturile pe care le au dar pe mine ma enerveaza ca de exemplu acum o saptamana mi-a fost expediat catalogul cel nou cu produse de argint si nici nu a ajuns inca si bijuteriile s-au epuizat deja.in rest e ok...insa si produsele de la avon sunt bune doar ca sunt mai scumpe fata de cele de la metropolitan

Răspuns utilizator avertizat
| AlecSSyA a răspuns:

Avon.Este cunoscut in toata lumea, au multe reclame si produsele sunt foarte bune.Eu le folosesc si nu am nici un regret ca dau banii pe ele.

| Yarinn a răspuns:

Am incercat produse de la ambele si clar avon e cel mai bun!
lacurile de unghii (produsele in general, dar am dat un exemplu) de la metropolitan sunt foarte proaste; e adevarat ca la metropolitan sunt produse mai ieftine, da' vorba aia "dai un ban si stai in fata"

| bianca_1917 a răspuns:

Pai avon pentru ca e cunoscut si majoritatea fac comanda la avon, chiar daca produsele sunt putin mai scumpe decat la metropolitan sunt mai bune

| Aןןє a răspuns:

Metropolitan!?-Nuu:-J. Categoric AVON! Deoarece produsele sunt de calitate si foarte bunee:X
Sincer-nu stiu de unde si pana unde o mai aparut si Metropolitan asta!big grin!
Deci. Avon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metropolitan deoarece sunt bune produsele.si. mai ieftine.Si ce daca se face reclama la Avon sau e mai cunoscut? ajuta cu ceva la calitatea produselor? no wayoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat ambele firme, la Metropolitan sunt si reprezentant, aici nu e vorba de calitate frateoh go on Stati calme si nu va agitati, Avonul e bun in felul lui si Metropolitanul la fel! eu sunt reprzentant la Metropolitan si am foarte multe cereri fac chiar 2-3 comenzi pe luna big grin sunt ieftine is se vand bin e plus ca mai primesti si miicci cadouri, eu acum primit acum 1 set de testere de parfumuri si 4 pungulite asa promotionalelaughing sau le dau ei asa. plus 45 lei la o comanda de 1 milion jumaoh go onj eu sunt multumitabig grin nu imi trebuie mai multhappy

| iolanda_4444 a răspuns:

Avon - calitate net superioara