| kanajambe a întrebat:

Mi-a cazut f tare parul, si acum a ramas cam rar dintr-un par f bogat. Este si foarte moale, si cand nu e spalat sta asa fara volum. ce sa ii fac sa se indeseasca? Am incercat si pastile dar mi-e frica sa nu ma ingras.

9 răspunsuri:
| claudiu11re a răspuns:

Incearca sa te speli pe cap is niste fiole speciale si sunt ff bune lua un pr de-al meu. si maicamea la fel...si si-au revenit...

| kanajambe explică (pentru claudiu11re):

Claudiu poti intreba ce fiole si imi dai un mesaj privat? am incercat vitamina C si A. dar pe timp scurt

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Ulei de ricin pentru a se regenera. Citeste cateva site-uri cu informatii utile:
http://www.terapiinaturiste.ro/ingrijire-par-natural.php

http://frumusete.ele.ro/......a1911.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici, cred ca rezultatele sunt destul de vizibile : http://cupcakesplendens.blogspot.com/......ntru.html.

| M4nu3l a răspuns:

Iti spun sa incerci Head And Sholder's (eu am avut par foarte mic si cand m-am spalat cu acest sampon mi-a crescut mai mare ) iar daca nu functioneaza iti propun sa te duci la doctor si sa-ti spuna ce medicamente sa iei si crede-ma ca te vei vindecawinking multa bafta

| FataIntenisi1342 a răspuns:

Tunde-te

| kanajambe explică (pentru FataIntenisi1342):

Nuuu, asta ar fi ultima varianta. m-am tuns, si acum ce-i drept nu mai cade ca inainte. dar vreau sa se indeseasca

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru kanajambe):

Pai ai putea sa-ti faci o masca de par din ulei de ricin b1 calciu si galbenus de ou. si mie mi-a cazut parul dar acum s-a indesit

| bubbu10 a răspuns:

Buna!
Ma confrunt si eu cu problema caderii parului de ceva timp si as dori sa te intreb daca ai reusit sa remediezi cumva treaba asta ca eu sunt destul de speriat, pare sa nu aiba nici o solutie. Orice sfat sau observatie imi este de folos.

Multumesc anticipat!