| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus cineva ca daca imi tin unghiile in apa sau in lamaie imi vor creste mai repede. vreau sa imi spuna cineva daca asa e. cineva care a inercat sau stie. si cam in cat timp imi cresc?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesanta teorie. Oare daca-mi tin altceva in apa, o creste mai mare ca de obicei? laughing
Acel cineva probabil a facut o gluma cu tine.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Ce sa creasca mainilelaughing))))))?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da o sa-ti creasca ca la maimute si o sa-ti ajunga pina la genunchi :happy. Am crezut cu nu mai exista fraieri, da e plin!

| DeeaEuu a răspuns:

Hey! buna!
Este adevarat eu merg la piscina des si stau foarte mult in apa. Mie imi cresc unghiile cam intr-o jumate de zi (din cauza apei)!
Sper ca ti-am fost de ajutor!