| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a zis cineva ca apa termala de la Vichy este buna pentru cosuri. A incercat cineva? Ce alte produse ati mai folosit si au mers?

Răspuns Câştigător
| Asdffd a răspuns:

Acuma 1 saptaman o prietena a primit de ziua ei o apa termala de la Vighy, si a spus ca s-a dat cu ea, si dimineata urmatoare i-a disparut cosul.Si la mine a functionat.
Eu am apa termanala de la "La Roche-Posay"

3 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Zineryt-chiar da rezultate

| meliomeli a răspuns:

Eu ma dau cu apa termala de la vichy si nu am nici un cos si sunt in clasa a 7-a. Ar trebui sa te dai si tu plus ca iti racoreste fata acum vara. Eu nu imi pun c=nici o crema sau machiaj pe fata ca am auzit ca la batranete o sa ai pielea urata sad. Funda?

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Da apa termala pentru cosuri e buna, daca nu iti trec cosurile cu apa termala vicky iti recomand sa te duci la dermatolog pe baia sprie sau la spitalul mare si iti va scrie tot felul de medicamente iti recomand sa folosesti zinerytul... funda?