| DaduDavid a întrebat:

Mi-am comandat o pereche de jordan 1 de pe about you outlet, am auzit ca e teapa, nu stiu ca încă nu mi-a venit coletul.

5 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Pai cand l-ai comandat, poate dura si doua saptamani

| 4blaire4 a răspuns:

Nu este teapa, nici About You Outlet, nici About You. Ai rabdare pana vine comanda. Trebuia sa te gandesti inainte sa dai comanda ca dureaza pana ce vine coletul. Data viitoare sa te duci la un magazin fizic din orasul tau ca sa iti cumperi adidasi.

| newaccountbye a răspuns:

Cred ca te referi la faza cu about you cand au avut reduceri foarte mari și după au anulat comenzile. Acolo nu îți face griji, doar livrează ei destul de greu

| 2FanMessi2 a răspuns:

About You nu este teapa. Eu înțeleg ca ai sevraje și vrei adidașii aia în picioare, dar mai poți astepta. Eu pentru un compleu adidas am așteptat o săptămână, 5 zile lucrătoare și weekend. În caz ca ai dubii, ai dreptul la retur.
Dar îți zic eu ca merita așteptarea, stai linistit.

| Ionutcercel7 a răspuns:

About You a avut preturi foarte mici la Summer Sale, au pus minimul de pret cu care se poate legal vinde ceva. Probabil au facut o greseala si asta s-a intamplat, dar nu stiu exact sa iti spun, 90 la suta din comenzi de acest fel au fost anulate si este legal si ce au facut.