| glitt3r a întrebat:

Mi-am cumparat astazi o vopsea permanenta Syoss, saten inchis(Dark Brown, 3-1).
http://www.syoss.de/uploads/tx_templavoila/31_en_01.gif
Eu am parul saten deschis si initial am vrut sa ma vopsesc negru, dar nu mai era si am cumparat aceasta vopsea fiindca e mai naturala.
Ce credeti, va iesi bine? A incercat cineva? Va iesi inchis, aproape de negru?

Răspuns Câştigător
| mispis a răspuns:

Ce iti recomand eu? Sa iei o suvita de par mai de dedesubt si sa aplici vopseaua pe ea.Astfel,vezi ce culoare iti iese. Daca iti place, iti faci si restul parului. Daca nu, nu-ti mai faci si gatatongue.
PS:Asa fac si eu maine, doar ca imi iau blond, tot de la Syoss.Sa-mi zici cum iti iese culoarea, ca sa vad daca sa-mi mai iau maine sau nutongue.Succes:*

8 răspunsuri:
| glitt3r explică:

Sa mai raspunda cineva, dau fundita la cel mai bun raspuns.

| glitt3r explică:

Ok, am sa iti zic cum imi iese, ca pe la 3 ma vopsesc. Mama mea e vopsita negru albastrui, tot de la Syoss si tine mult timp si face parul matasos si stralucitor.

| glitt3r explică:

A iesit foarte frumos. Un saten inchis inchis, aproape negru. Doar la lumina se observa ca e de fapt saten, nu negru. Am parul foarte matasos si stralucitor dupa vopsire si placut la atingere. Culoarea arata ca cea de pe cutie.
Iti recomand Syoss! Tu te-ai vopsit deja?

| glitt3r explică:

Tu erai bruneta si pe parul tau natural te-ai vopsit direct blond? Aveai parul inchis sau mai deschis?

| mispis a răspuns:

Deci, ce a iesit?smugSunt curioasa:*.

| mispis a răspuns:

Mie nu mi-a iesit culoareacrying.

| Maria_5356 a răspuns:

Da, o sa iasa negru. si eu asa am incercat. si culoarea mea naturala e saten deschis : ) bafta, dar iti zic ca te prostesti. culoarea neagra mai ales la vopsea strica ft urat parul! plus ca trebuie vopsit in fiecare luna. la sf de luna. happy eu sunt pe punctul de a scapa definitiv de culoarea neagra din par. nu m-am mai vopsit de 8-9 luni, si sa fac decapaje si alea alea. nu ma risclaughing ard prea rau parul.big grin bafta:* sunt curioasa cum o sa iti iasa si cat de repede o sa te saturi de el laughing. astept un mesajbatting eyelashes dupa ce termini :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiu eu raspunsul contactaima la id marin. elena37