| coconutlover a întrebat:

Mi-am cumparat niste extensii(set de 10)..Parul meu natural este un pic mai jos de umeri.Degeaba imi fac parul cu placa, pentru ca am parul des si se cam vede pe ici pe colo ca nu este parul meu. Ar trebui sa merg la coafor sa imi subiteze parul? Sau sa il si tund dupa ce il subtiez? ...Help mee

4 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Pai, in ptimul rand extensiile se tund in functie da parul tau, nu se pun asa ca din cutie si se voplsesc in culoarea parului tau.Ar fi bine sa te duci la salon sa ti le aranjeze in functie de par si da e posibil sa trebuiasca sa iti mai ia din volum.

| coconutlover explică (pentru afrodita3333):

Pai..sunt clip on..au culoarea parului meu..stiu cum sa le pun.doar am parul des laughing

| afrodita3333 a răspuns (pentru coconutlover):

Pai si daca ele sa zicem ca sunt drepte si tu ai parul filat le pui asa de 5 metri drepte? Nu conteaza daca sunt clip on. Oricum du-te la salon si vezi ce zic cei de acolo.

| bluelikenever a răspuns:

Mergi la coafor sa-ti puna acolo extensiile, cineva care se pricepe..si daca trebuie, te si tundehappy