| printesa_6490 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantofi roz deschis si nu stiu cum sa ii asortez, cu jeans arata bine dar nu stiu ce bluza si ce culoare la geanta?

3 răspunsuri:
| yanis a răspuns:

Iti iei o bluza alba sau neagra(dar te face EMO)...si o geanta neagra + (daca vrei) o palarie roz(mai inchis rozul):d
sper sa-ti placa

| ginutza12 a răspuns:

Buna! ei bine geanta poate sa fie o culoare deschisa de exemplu crem iar bluza poate fi roz sau culoare apropiata de roz dar sa fie decoltata,accesori:margele roz, o bratara, si cercei cu strasuri sper ca te-am fost de ajutor. funda?