| pantofipantofi a întrebat:

Mi-am cumparat parfumul givenchy-play gor her, si miroase exact ca atunci cand intri in cocina de proci crying, am dat o groaza de bani pe el, este oribil, ce parfum placut imi recomandati? singrul care l-am folosit multi ani si miroase foarte bine este versace bright crystal, dar am vrut sa mai schimb, ce alt parfum imi recomandati? daca iau teapa si a doua oara o sa raman vesnic la bright crystal

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Eu folosesc Incandessence de la Avon şi sunt mulţumită, este un parfum care chiar persistă, îşi merită banii.
Te pup!

| dragodana a răspuns:

Salut! Mie imi place Echo Woman-Davidoff, 1881-Cerutti si daca ma apuc sa-ti scriu toate parfumurile care imi plac n-as termina nici maine.Du-te intr-un magazin cu mai multe parfumuri, cere testere si dupa 2 zile de deliberari vezi care iti place cel mai mult.Cu atatea parfumuri in lume este pacat sa ramai la 1 singur. Spor la gasirea ACELUI parfum!

| LoriLoL a răspuns:

Pai asa o sa iei 10 tzepe daca mergi pe niste pareri.fiecare persoana are gusturi diferite dupa cum stii..mai bine mergi intr-un magazin si incerci niste testere..este cel mai bun sfat care ti l-as putea da!

| Kate99 a răspuns:

-Moment de bonheur(yves rocher)
-Incandessence(avon)
-Pur Desir de Lilas(yves rocher)
-Chalon
-Flower party(yves rocher)
-Evidence(yves rocher)
-Memory (atoll)
-La petit fleur
Crede-ma, miros divin! Le am pe toate. Acum depinde de gustul tau, desi eu zic ca-ti vor placea. Funda? big grin

| Kate99 a răspuns:

Funda?

| roxypoxy14 a răspuns:

Paco rabanne black xs este super. Compozitia

Note varf
extras din portocala amara, piper

Note inima
iasomie, trandafir

Note baza
casmir, vanilie

| MadalinaIoana13 a răspuns:

Lady Gaga Fame. Gasesti la Sephora si nu este nici foarte scump. Este singurul parfum din lume care este negru la compozitie si cand ajunge pe piele devine transparent si miroase superb.