| redrooose a întrebat:

Mi-am cumparat recent niste sandale nude dintr-un material asemenator pielei intoarse, insa nu stiu daca se potrivesc cu o rochie ce are in partea superioara un material gri deschis care cade in valuri, iar partea de jos a rochiei este neagra si mulata. Atat sandalele cat si rochia sunt foarte elegante si nu vreau sa fac o prostie din a combina 2 lucruri total incompatibile. As dori un raspuns cat se poate de avizat. Mersi happy

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Încearcă să pui o poză asemănătoare cu fiecare. Sandalele sunt cu toc? Sau simple? Ar fi fost bine dacă rochia ar fi fost toată gri sau neagră, nu în două culori. Poţi purta pantofi gri sau negri. Nu-mi vine în minte exact modelul rochiei, dar cred că s-ar potrivi şi sandalele nude.

| redrooose explică (pentru AikkoxD):

Sandalele sunt cu toc, foarte inalt laughing

| AikkoxD a răspuns (pentru redrooose):

Atunci s-ar potrivi foarte bine. Rochia ta e ceva gen http://www.welovecouture.ro/......banu_1.jpg Mă refer la model.