| soloangel01 a întrebat:

Mi-am cumparat samponul de la NIVEA(cool shampoo anti-dandruff se mai numeste,este pentru barbati). Intrebarea mea este cum il folosesc? Il inlocuiesc de tot cu samponul ce il foloseam inainte, sau il folosesc ocaziona?

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Il inlocuiesti de tot. E bine ca odata la 3 luni sa schimbi samponul, mai ales daca ai probleme cu matreata! Bafta si Craciun fericit!

| soloangel01 explică (pentru Florenta16):

Multumesc,la fel!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, il folosesti ca pe orice alt sampon. De fiecare data cand te spelii pe cap. Nu mai folosesti alt sampon.