| adrew a întrebat:

Mi-am cumparat un aparat de tuns parul, pot sa incerc sa ma tund singur, o sa reusesc? stie cineva careva tutoriale?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la spate jos ramane urat ca nu te taie cineva cu lama pentru parul de pe gat.

| Puffulets a răspuns:

Mai bine roaga pe cineva sa te tunda nu de alta dar s-ar putea sa nu-ti convina rezultatullaughing

| WaraAl3x a răspuns:

Un sfat, nu incerca, roaga pe altcinev sa te tunda, ca daca tu no sa vezi exact cum trebuie sa fi tuns, mai faci vreo greseala... tziar fi cam rusine sa mergi asa pe strada. Asta ar fi sfatul meu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WaraAl3x):

Asculta tata mi-a facut un canal pe mijlocul capului!

| Eremia_fan_Alina_1986 a răspuns:

Da s-ar putea, daca te uiti in oglinda si esti atent