| Carlamonicaanghele a întrebat:

Mi-am lasat bretonul lung si l-am dat intr-o parte si tot imi vine in ochi de 3 luni tot il prind cu o clama intr-o parte dar nu se invata...sad

Răspuns Câştigător
| ..::JB_love::.. a răspuns:

Buna, am avut si eu problema ta...incearca ca dupa ce te speli pe cap sa iti prinzi bretonul cu o clamita si apoi sa iti usuci bretonul cu uscatorul(se acomodeaza mult mai repede). Pentru mine a mers nu stiu la tine daca o sa functioneze, depinde si ce tip de par ai.Mult succes!:*

6 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Nu prea ai ce sa faci de cat sa il lasi sa creasca lung ca sa il poti da peste ureche sau sa il tunzi din nou scurt.

| cristianorudi7 a răspuns:

Emo

| Teresa a răspuns:

Tundel inapoi si fal breton normal
daca-l vrei pe o parte du-te la un hairstilist sau mrg la coafor ca trebuie tuns intr-un anumit fel ca sa stea cat de cat singur dar oricum o sa-ti vina in ochi dar da mai rar

| Cristiana_3603 a răspuns:

Da cu fixativ sau spuna, numai asa va sta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tundel bun si simplu du-te la coafur si roaga sa iti faca ceva la breton sa nu-ti mai sta in ochi. O fundita te rog daca te-am ajutat.

| vericika a răspuns:

Uite trucul care m-a invatat p mine stilistul meu
cand iti usuci parul, iti dai tot pretonul in fata si il usuci cu feonul ca si cum ar fi breton drept, cand e semiuscat i dai intr-o parte si mai dai putin cu feonul peste el si gata, ai breton intr-o parte,
mi-e mi-a stat dupa a doua uscare si deja sta singur chiar daca il prind se aranjeaza la loc singur