| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Mi-am lasat unghiile sa reasca si una din ele s-a rupt pana la juatate (nu din carne). Ce imi recomandati iafara de aierea ughiilor?

5 răspunsuri:
| mfsfdfg a răspuns:

Puneti unghie falsa:S

| ζøvع a răspuns:

Pai 1 la mana lasale sa creasca, 2 la mana cine a zis sa ti le tai daca nici nu ti-au crescut? invata sa scrii dupa vb cu noiwinking

| MadaB a răspuns:

Lipeste-le cu picatura pana te hotarasti si poti sa le tai.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Pileste.o,sau tai.o,si mie mi.a fost greu dar am taiat.o iar acum, o las sa creasca si folosesc tratament natural, ca sa imi creasca

| TheHoRror a răspuns:

Pai,ar trebui sa stai mai mult cu ea in apa(asa cum mi-ai zis chiar tu)si sa le pilesti foarte putin pe celelalte