| grimalkiny a întrebat:

Mi-am luat de curant un tricou: la bust imi sta bine, dar imi este prea lung. adica imi trece peste fund si nu arata bine. m-am gandit sa-l intorc invers pentru ca sa para mai scurt, dar deoarece vreau sa merg la discoteca cu el o sa imi cada. cu ce l-as putea prinde, sau ce i-as putea face pentru ca sa fie mai scurt?

3 răspunsuri:
| TinaGI a răspuns:

Daca nu vrei sa-l mai scurtezi frumos si repede la masina ceea ce-i poti face e sa-i faci un nod lejer in lateral dar nu prea arata bine. eventual sa-l bagi un pic un pantaloni si sa fiea asa mai largut nu de tot sa-l bagi, si eu fac asa cu unele tricouri le bag foarte un pic tivul in pantaloni si stau frumos largute si arata bine happy

| LoriLoL a răspuns:

Poarta-l la colanti, nu ca tricou

| munteanmaria a răspuns:

Poarta-l pe colanti