| InesIlinca90 a întrebat:

MI-am luat niste pantofi gen : "http://www.okazii.ro/......a65874491" numai ca fundita e albastra, iar platforma si cu tocul sunt mov.Cu ce i-as putea asorta? (pentru o tinuta de club)

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Ia-ti pantofii si bonul de la ei (daca il mai ai), intr-o punga, si mergi intr-un mall si cand gasesti ceva de probat, pac pui si pantofii si asa vezi si daca se asorteaza. Eu zic sa-ti cauti niste jeansi subtiri, stramti, si o camasa bagata in blugi, mov pal, alba, simpla sa fie, si o gentuta plic. Sincer asta e ceva simplu si usor de asortat. Incearca prin Stradivarius, au o gramada de haine care s-ar putea asorta. happy

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Iti ppti lua o rochita scurta, mulata, de culoare crem sau neagra, dar sa o asortezi cu o poseta tip plic cu una dintre culorile de pe pantofi.
De asemenea o pereche de blugi skinny sau colanti tot asa, crem sau negri, simpli, si o bluza stransa la mijloc, si larguta in sus, pe un umar, o culoare care se regaseste si pe pantof.
Pe caldurile de afara poti incerca si o rochita vaporoasa, culoarea albastra sau un mov (nu foarte inchis), fie ceva de genul http://arch6.okr.ro/......00_700.jpg iar geanta sa fie tot un fel de plic mai mic, care o poti purta si pe umar. Sper sa gasesti ce iti doresti, nu uita si de fard! Un bleu deschis sau mov deschis, sub sprancene foarte putin alb sidefiu ca sa scoti forma lor in evidenta, rimel, fond de ten si putina pudra, si esti gata de club :).

| InesIlinca90 explică (pentru znstr):

Bai,merci mult dar nu ma bag pe colanti ca nu imi plac. Vreau mai mult cu o rochita vaporoasa (asa cum ai zis si tu) pe alb, sau niste blugi scurti cu o camasa de matase roz sau albastra..nu stiu exact nici eu. cert e ca vreau sa ma duc la club cu ei si nu am nimic cu ce sa ii asortez!

| InesIlinca90 explică (pentru znstr):

Oook.merci mult de tot:X :*

| znstr a răspuns (pentru InesIlinca90):

Ia-ti pantofii si bonul de la ei (daca il mai ai), intr-o punga, si mergi intr-un mall si cand gasesti ceva de probat, pac pui si pantofii si asa vezi si daca se asorteaza. Eu zic sa-ti cauti niste jeansi subtiri, stramti, si o camasa bagata in blugi, mov pal, alba, simpla sa fie, si o gentuta plic. Sincer asta e ceva simplu si usor de asortat. Incearca prin Stradivarius, au o gramada de haine care s-ar putea asorta. happy

| CaptainUnicorn a răspuns:

Eu cred ca merg si la rochite si la colanti cu bluze sau orice altceva, trebuie doar unpic de ochi format, iar ideea e sa nu te imbraci foarte colorat pentru ca si pantofii ies in evidenta prin culori, eventual ceva uni cu accente care se regasesc si pe pantofi happy

| Deyuuloovee a răspuns:

Paii Iti Poti Lua o rochita Mov cu negru, Stii Niste colanti dinaceea care stralucesc (negrii), si o bluza gen nu stiu corset mov..Sar asorta, zic eu:*.zic Eupuppy dog eyes