| Mayyaa a întrebat:

Mi-am luat o pereche de cizme de cauziuc, imi plac foarte mult doar ca transpir in ele, iar umezeala imi tine rece... ce as putea face sa nu mai transpir?

3 răspunsuri:
| qwerty101010 a răspuns:

Pai vezi ca se gasesc la farmacie niste spray`uri odorizante pentru picioare iti cumperi unul nu e foarte scump si iti dai frecvent cu el o sa te ajute sa numai transpiri asa rau. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| annkaa a răspuns:

Poti merge la farmacie sa ceri spray pe transiratie la picioare.sau este si in LEonardo sau in Supermarketurihappysigur te va ajuta

| aleksika a răspuns:

Din păcate nu prea cred ca ai ce sa faci. Probabil e din cauza materialului, care nu lăsa piciorul sa "respire".