| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un autobronzant de la gerovital.http://naturalmagazinonline.wordpress.com/......tal-plan t/
mai exact acesta. l-a folosit cineva pareri pro sau contra strict despre acest produs nu despre autobronzante in general.multumesc

1 răspuns:
| 10011993 a răspuns:

Buna, eu am incercat destul de multe autobronzante printre care si acesta! cel mai mult am fost multumita de lotiunea autobronzanta de la Dove, insa nici acesta nu m-a dezamagit! se intonde bine, intra in piele destul de repede, se usuca perfect si nu am avut probleme cu petele de la el!:*