| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am spart un cos si a curs mult sange iar acum mi-a ramas sange sub piele trece repede? trece singur sau trebuie sa fac ceva?

2 răspunsuri:
| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

O sa treaca singur, se vede naspa coaja pe fata dar nu-i nimic trecewinking. Iti dau un mic sfat: nu-ti sparge cosurile ca nu e bine, cand vei fii mai mare vei avea fata plina de gauri. Cand apar cosurile (ceea ce e normal) spalate pe fata cu apa si sapun sau foloseste o crema.

| petreonline a răspuns:

Salut, incearca acest balsam hidratant http://goo.gl/g8CJc, garantat