| Chopsy12 a întrebat:

Mi am vopsit parul ieri si nu aunt foarte multumita de culoare si as vrea sa il revopsesc ...cam cat ar trebui sa astept ca sa pot face asta? Sau ce as putea sa fac ca sa modific un blond, super blond sa il mai inchid?

3 răspunsuri:
| MissJJ a răspuns:

O saptamana-doua, pana se ingrasa iar. Foloseste un blond inchis, un saten deschis, saten auriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 saptamani. Apoi il poti revopsi, decolora din nou ce vrei.

| lumy4u a răspuns:

Foloseste un nuantator, sa il inchizi, nu afecteaza parul deci poti face asta si acum