| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar place aceste cizme, dar mama nici nu vrea sa auda, mi-ar da cu ele in cap!? sunt exagerate pentru 15 ani ca nu inteleg?

http://www.prin-magazine.ro/images/detail_119.jpg

Răspuns Câştigător
| Kryss13 a răspuns:

Sunt foarte dragute. cred ca mama ta nu vrea sa ti le cumpere pentru ca sunt prea lungi sau pentru ca sunt cu siret.happy

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mi se par exagerate

| Konata a răspuns:

Buna!
Pai nici nu sunt vulgare\prea mari dar nici chiat potrivite. insa poti aduna niste bani si sa o mai rogi pe mama ta.

Pa, pa!

| Andutsaa a răspuns:

Chiar sunt ok cizmele, nu inteleg ce are mama ta impotriva lor. Probabil considera ca nu sunt chiar potrivite stilului tau. Ai 15 ani, cred ca poti alege singura cum sa te imbraci. Explica-i mamei tale ca nu esti singura persoana care le poarta si tie chiar iti plac, poate te intelege. Bafta! :*

| michelia a răspuns:

Sincer, nu stiu ce e in neregula cu ele. Mie imi plac chiar foarte mult. Nu sint extravagante si nici fitoase. Par si comode.
De fapt chiar as fi si eu interesata daca sint din piele. De unde vrei sa le cumperi?

| WildDream a răspuns:

Sunt chiar foarte dragute, as purta si eu. NU sunt vulgare si nici nu au toc ca sa fie incomode da poate nu ii plac pentru ca i se par prea inalte. Sper sa o convingi totusi sa ti le ia happy

| OnlyTheScript a răspuns:

Eu as spune ca nu sunt exagerate deloc. Sunt chiar foarte frumoase si par si rezistente. Eu am niste cizme de genul asta si am 12 aniwinking

| me92 a răspuns:

Sunt chiar frumoase cizmele, cred ca mama ta vede in ele un aer putin gotic pentru varsta ta. poate ar trebui sa ajungeti la o intelegere amandoua, poate gasesti niste cizme si pe placul tau si pe placul lui mami a ta

| Issa20sb a răspuns:

Sunt dragute! nu au toc ...nimic
winking sicer eu daca as fii mama ta tii leas lua big grin(fara comentarii)

| BadGirl000 a răspuns:

Sunt frmoase si par comode nu sunt deloc exagerate pentru 15 ani. Intreab-o pe mama ta ce vede rau la ele si fa in asa fel incat sa o convingi. Daca nu o convingi ia-ti bani si cumparele.;-)

| myrealloveismum a răspuns:

Sunt superbe.am avut de-astea putin mai scurte anul trecut(la 13 ani)au fost foarte comode, au tinut mult si merg si la colanti, iegari, blugi subtiri, dar mai mult la rochita.probabil mamei tale i se par de un stil gotic.si eu patesc asta.la banchet nu ma lasa numai cu tocuri cat de inalte vreau eu dar cu talpa stil EPA.are dreptate mama.ascult-o si poate se va razgandi.nu fi suparata. sper sa te lase.si eu vreau sa mi le cumpar.:*