| Andreea111_8356 a întrebat:

Mi-au aparut niste cosuri precum bubitele pe frunte...sunt multe si se tot extind. Am incercat sa storc cateva dar nu iese nimic, stie cineva ce ar trebui sa fac cu ele?
Astept raspunsuri, multumescbig grin

4 răspunsuri:
| Incarcare a răspuns:

Sunt cosuri` ai ca o prietena de-a mea, dar sa stii ca poti sa le tot storci ca nu merge

| xXyOnutZhXx a răspuns:

Nu le stoarce mai rau le faci o sa iti dispara singure big grin

| Skylerx a răspuns:

Pai, sunt multe medicamente la farmacii. Du-te la farmacie si cere medicamente pentru cosuri.
Un pont: daca nu iese nimic din ele nu sunt inca coapte (daca sunt cosuri). Daca nu, sunt doar niste bubite urate.

| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

Eu am avut si am scapat de ele cu o solutie de la avon luni am luat-o si in ziua de azi nu mai am cosuri