| AnemonaP a întrebat:

Mi-e frica o sa ma tund neaparat, in scari si sa-mi fac breton intr-o parte credeti ca o sa-mi stea bine? Mie mi-e frica ca nu o sa-mi sta bine si o sa vreau sa arat ca inainte. Daca nu o sa-mi placa? Funda+vot

P. s. Fara raspunsuri stupide si fara raspunsul,, Nu te tunde "

Răspuns Câştigător
| kate68 a răspuns:

Stiu cum e, asa l.am avut si eu lung. dar nu prea mai avea. forma. le spuneam tuturor. daca nu o sa-mi mai creasca atat de frumos sh de lung? daca o sa-mi stea urat?cryingcryingcrying

apoi... curaj. pumnii stransi. am fost la coafor. m-am tuns. ma uit in oglinda. "Doamne, ce bine imi sta! ce bine ca m-am tuns! Imi sta mai bine ca inainte!"

sunt sigura ca iti va sta super., incearca sa iti prinzi. o parte din par sau cv de genu. incat sa arate ca si cum ai fi tunsa, si vei vedea. "intr-un fel" cum iti va sta. oarecum :d

p.s.: acum am parul lung, si frumos ca prima oara, nu.ti face griji, vei arata bine oricum, si in plus. iti zice si frizerita daca nu arati bine asa cum vrei tu sa te tunda. ca n-are cum sa tunda pe cineva intr-un fel in care nu ii sta bine, sa stii

deci! iti va sta bine, succes!