| AnemonaP a întrebat:

Mi-e frica o sa ma tund neaparat, in scari si sa-mi fac breton intr-o parte credeti ca o sa-mi stea bine? Mie mi-e frica ca nu o sa-mi sta bine si o sa vreau sa arat ca inainte. Daca nu o sa-mi placa? Funda+vot

P. s. Fara raspunsuri stupide si fara raspunsul,, Nu te tunde "

Răspuns Câştigător
| jojo9 a răspuns:

Pai depinde ce forma are fata ta. Daca te duci la coafor poti sa intrebi cuafeza daca ti-ar sta bine cu freza ca sa spun asahee hee dorita si ea te va lamuri si daca spune ca nu iti sta bine ea va alege o coafura potrivita. Sigur iti va sta bine! Succes:* Fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

Ce pot sa zic... Mereu cand te tunzi iti iei riscul acesta si-ti pui intrebarea " Daca nu o sa arat bine?" Asta e. Acum tu spui ce vrei, frizerita trebuie sa o faca si chiar daca nu-ti place, nu mai ai ce-i face... Suporti pana iti creste si ti-l tunzi din nou. Acum si eu urmeaza sa ma tund saptamana viitoare si deja ma panichez.Dar pana la urma, ce-o fi o fi.Cu Dumnezeu inainte! rolling on the floor Eu una sper sa-ti stea bine si sa nu regreti alegerea facuta

| LiDiAngel a răspuns:

Pai...ori de tunzi scurt iti iei un gel bun si iti dai parul cu gel in fiecere zi ori te tunzi cum ai vazut la alte fete le faci o foza(la tunsori) alegi una te duci la coafor ii arati poza te tunde si GATA!