| Carlamonicaanghele a întrebat:

Mi se cam electrizeaza parul. ce as putea face? spuneti-mi niste remedii facute in casa ca n-as da o caruta de bani pentru cele de la farmacie

Răspuns Câştigător
| onutza98 a răspuns:

Nue nimica de la farmacie dupa ce faci baie de fapt in fiecare zi cumparati o spuma de par nu e o avere si nu ti se va mai electriza :0 succes funda?

2 răspunsuri:
| p1nk a răspuns:

Si eu am parul la fel.Am decis sa-mi fac coc saau coada sa scap de problema si putin fixativ big grin.

| Linda100 a răspuns:

Hey nu o asculta de Onutza, sunt in farmacii o groaza de astea. Intradevar si cu spuma dar mai eficace este sa iti cumperi un ulei profesional din magazine cosmetice sau farmacie costa 7 lei si te ajuta foarte mult, nu se electrizeaza deloc+ ramane catifelat si moale la atingere. Succes.