Mi se incurca dupa ce il spal parul si dupa o luna dupa ce l-am tuns mi sa tocit nu bag placa in el doar am facut suvite si m-am spalat cu sampon gri reflex

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Parul de degradeaza si din cauza suvitelor. Nu te-au avertizat cei de la coafor? Feon folosesti? Si el este tot ca o placa de par. Foloseste protectie termica si produse speciale pentru parul degradat. Ca sa nu ti se incurce parul poti sa il impletesti.

| alexandru0995 a răspuns:

Foloseste acest sampon si nu se va mai toci la sotia mea funcioneaza si il lasa si matasos foarte frumos

| iulia2299 a răspuns:

Daca ai Facebook, urmărește clipurile de la MetDan. au multe chestii interesante. Făcea o tipa niște soluții si ii creștea parul foarte rapid.