| XatomisX a întrebat:

Mi se incurca foarte tare parul mai ales in zona din spate dupa baie daca tai in varfuri se vai mai incurca/? ca n-am mai taiat varfurile de 1 an jumate ca nu s-a despicat deloc

8 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Depinde de ce sampon folosesti, si da ar fi o solutii sa tai din varfuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă tai vârfurile tot vârfuri o să iasă/rămân. Plus că vârfurile(mă tot repet) se piaptănă cel mai uşor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu se poate să nu se despice vârfurile într-un an şi jumătate, e imposibil!
Eu numai dacă trec 2-3 luni şi deja am vârfurile despicate!
Trebuie să tunzi vârfurile la cel puţin o lună-două pentru creştere sănătoasă.
Te pup!

| XatomisX explică (pentru anonim_4396):

Eu nu folosesc placa fixativ nimic nimic doar il piepten si atat de aceea nu se despica happy la tine se descpica pentru ca il chinui

| yo547 a răspuns:

Da.

| Uza a răspuns:

Tunde-ti varfurile! o sa vezi ca nu o sa ti se mai incurce parulwinking si eu patesc la felhappy eu imi tund varfurile singurica, pe cele din spate pentru ca mereu sunt despicate in cateva luni si dupa nu mai am probleme.

| qMihaaaLuvYou a răspuns:

Ar fi cam bine sa iti dai varfurile happy

| saragrace a răspuns:

Taie varfurile si nu vei mai avea treaba. Dar cumpara-ti spray pentru descurcarea parului e ft bun.