| Ava1231 a întrebat:

Mie mi se pare ca fetele cu parul ondulat nu sunt asa frumoase. Ok, nu zic de fete, ci parul ondulat nu e asa sexy, cool, aranjat precum cel drept.
Voi ce credeți?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gustul fiecaruia. Mie imi plac cele cu parul ondulat sa chiar cret.

| Drimmero a răspuns:

Parul ondulat/cret e foarte misto, bine, nu am preferinte, imi plac atat fetele cu parul drept dar si cu parul ondulat dar pot sa zic ca parul ondulat are ceva special, detin un astfel de par si inainte as fi preferat sa am un par drept pentru ca nu-mi placea cum imi statea insa cu timpul am invatat sa-l aranjez, e foarte pretentios si trebuie sa gasesti tunsoarea potrivita, sa stai sa-l aranjezi ca el are tendinta sa se duca in toate directiile, sa formeze 'goleuri' si carari multe, de multe ori l-am injurat ca nu voia sa stea cum voiam si abia abia il asezam cat sa-mi placa, trebuie stilizat foarte bine insa m-am obisnuit. Deci concluzia e ca nu mi-as da parul ondulat pe cel drept asa cum voiam inainte, iar fetele cu parul drept si cret sunt la fel de atractive, nu pot face diferenta.

| johnnny123 a răspuns:

Realizezi ca
1) Este o opinie complet subiectiva si irelevanta
2) Parul de unul singur nu face o persoana frumoasa sau urata?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din contra

| geoconda a răspuns:

Eu cred ca băieților le place mai mult parul creț

| gritt a răspuns:

Cel drept mi se pare plictisitor, imi aminteste de inainte de 2014 cand toate fetele aratau la fel ca isi faceau toate parul cu placa si jumatate il aveau ars si oribil. Buclele mi se par mai frumoase si elegante. Conteaza si fizionomia. Unora o coafura dezordonata, buclata le incadreaza frumos fata. Drept e... obisnuit. Comun.